DNI OTWARTE 01 CZERWCA 2021

DRZWI OTWARTE

W SZKOŁACH MEDYCZNYCH W KŁODZKU

ORAZ NIEPUBLICZNYM LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM „MEDICAL” W KŁODZKU

LEPSZY START W PRZYSZŁOŚĆ

 

 

Kiedy: 1.06.2021

Gdzie: Kłodzko, ul. Warty 21

O której: 10.00- 14.00

 

UWAGA: Ilość miejsc ograniczona

Obowiązuje pełny reżim sanitarny

 

 

Szkoły Medyczne oraz Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące „MEDICAL” w Kłodzku 1 czerwca 2021 r., otwierają swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych ofertą edukacyjną: Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Medical, Szkół Policealnych oraz Wyższej Szkoły Medycznej.

 

Placówki przygotowały wspólną ofertę, którą zaprezentują w wyjątkowym dniu – Dniu Dziecka. W programie m.in. zwiedzanie poszczególnych sal, prezentacja bazy dydaktycznej, możliwość zapoznania się z pracą służb ratunkowych oraz słodki poczęstunek.

 

Rozrywka zostanie połączona z prezentacją działań, na co dzień podejmowanych na polu oświaty i kształcenia na poziomie szkolnictwa wyższego. Wszyscy zainteresowani będą mogli szczegółowo zapoznać się tajnikami zawodów, w których kształcą szkoły medyczne, a także wykonać pierwszy krok do rekrutacji.

Oferta LO:

Klasa ogólna

Klasa sportowa o profilu piłka nożna.

Przedmioty realizowane we wszystkich klasach w zakresie rozszerzonym to: j. angielski, chemia i biologia.

Dodatkowe zajęcia dla chętnych: wizaż, kosmetologia, krojenie i szycie, projektowanie ubrań.

www.liceum.klodzko.pl

Oferta Medycznych Szkół Policealnych:

Technik Masażysta http://www.medyk.szkola.pl/technik-masazysta/

Technik Farmaceutyczny http://www.medyk.szkola.pl/technik-farmaceutyczny/

Higienistka Stomatologiczna http://www.medyk.szkola.pl/technik-farmaceutyczny/

Technik Sterylizacji Medycznej http://www.medyk.szkola.pl/technik-sterylizacji-medycznej/

Terapeuta Zajęciowy http://www.medyk.szkola.pl/terapeuta-zajeciowy/

Opiekun Medyczny http://www.medyk.szkola.pl/opiekun-medyczny/

Technik Elektroradiolog http://www.medyk.szkola.pl/technik-elektroradiolog/

Technik Usług Kosmetycznych http://www.medyk.szkola.pl/technik-uslug-kosmetycznych/

Technik Dentystyczny http://www.medyk.szkola.pl/technik-dentystyczny/

Oferta Wyższej Szkoły Medycznej w Kłodzku:

Pielęgniarstwo – studia I st. – https://wsm.klodzko.pl/pielegniarstwo-studia-licencjackie/

Pielęgniarstwo – studia II st. – https://wsm.klodzko.pl/pielegniarstwo-studia-magisterskie/

Ratownictwo medyczne – studia I st.- https://wsm.klodzko.pl/ratownictwo-studia-licencjackie/

Kosmetologia – studia I st. – https://wsm.klodzko.pl/kosmetologia-studia-licencjackie/

Fizjoterapia – studia jednolite magisterskie – https://wsm.klodzko.pl/fizjoterapia-studia-magisterskie/

Oferta Studiów Podyplomowych:

Gimnastyka korekcyjna i profilaktyka wad postawy u dzieci i młodzieży https://wsm.klodzko.pl/gimnastyka-korekcyjna-i-profilaktyka-wad-postawy-u-dzieci-i-mlodziezy/.

Kompleksowy system wsparcia osób ze spektrum autyzmu, zespołem Aspergera https://wsm.klodzko.pl/kompleksowy-system-wsparcia-osob-ze-spektrum-autyzmu-zespolem-aspergera/.

Integracja Sensoryczna i Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka https://wsm.klodzko.pl/integracja-sensoryczna-i-wczesne-wspomaganie-rozwoju-dziecka/

Neurologopedia https://wsm.klodzko.pl/neurologopedia-3/

Organizacja i zarządzanie w ochronie zdrowia https://wsm.klodzko.pl/organizacja-i-zarzadzanie-w-ochronie-zdrowia-2/.

Dietetyka kliniczna https://wsm.klodzko.pl/dietetyka-kliniczna/.

Oferta kursów i szkoleń:

https://wsm.klodzko.pl/kursy-i-szkolenia/