Dzień Dziecka Służb Mundurowych 2019

Udział w „Dniu Dziecka Służb Mundurowych 2019” na terenie Placówki Straży Granicznej w Kłodzku okazał się świetną zabawą dla dzieci, no ale cóż, trudno się przyznać dla nas również?
Świetna atmosfera, wiele uśmiechów na twarzach najmłodszych zawsze dodają nam skrzydeł do działania. Bardzo dziękujemy Młodzieżowym Drużynom Pożarniczym które bardzo prężnie działają przy Ochotniczych Strażach Pożarnych w Budzowie i Wojciechowicach.
Dzięki między innymi zaangażowaniu naszych Studentów Ratownictwa Medycznego oraz Słuchaczy szkoły policealnej MEDYK, którzy specjalnie dla najmłodszych przeprowadzili wiele symulowanych wypadków w których bohaterem w tym szczególnym dniu były nasze cudowne DZIECI udało się pomóc w zorganizowaniu przedsięwzięcia.
Nasi mali bohaterowie brali czynny udział jako ratownicy ale również dzielnie odgrywali role poszkodowanych.
Najczęściej odgrywaną scenką okazała się bardzo realna sytuacja wypadku na rowerze oraz na hulajnodze w której towarzyszyło dodatkowo – płonące auto.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie Panu Tomaszowi Ferencowi Przewodniczącemu Zarządu Terenowego Związku Zawodowego Strażaków „Florian” przy KP PSP w Kłodzku.
Było nam bardzo miło uczestniczyć w przedsięwzięciu, gdzie największą dla nas nagrodą był szczery uśmiech dzieci.

• Ważne
  • Kalendarz
  • Odwiedziny

Wszystkie wizyty: 275320