14 maja – święto Opiekunów Medycznych i Farmaceutów

Dziś szczególnie doceniamy osoby, które każdego dnia troszczą się o zdrowie, bezpieczeństwo i komfort pacjentów.
Opiekunowie Medyczni swoją empatią, cierpliwością i zaangażowaniem wspierają osoby potrzebujące codziennej opieki, natomiast Farmaceuci czuwają nad bezpiecznym i odpowiedzialnym stosowaniem leków oraz służą fachową wiedzą i pomocą
W Medycznych Szkołach Policealnych w Kłodzku jesteśmy dumni, że możemy kształcić przyszłych specjalistów zawodów medycznych, przygotowując ich do pracy pełnej odpowiedzialności, empatii i profesjonalizmu.

Wszystkim Opiekunom Medycznym i Farmaceutom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, satysfakcji zawodowej oraz nieustającej pasji do pomagania innym!