Gratis – kurs „Podstawy florystyki”

Gratis – kurs „Podstawy florystyki”
Gratisowa oferta specjalna dla wszystkich, którzy zapiszą się na kierunek Terapeuta Zajęciowy — szkolenie PODSTAWY FLORYSTYKI. Zapisując się na kierunek Terapeuta Zajęciowy, uzyskasz gratis kurs z podstaw florystyki warty 500 złotych. Poznasz zasady kompozycji i doboru kwiatów oraz nabędziesz umiejętność układania pięknych bukietów. Te kompetencje mogą Ci się przydać w pracy zawodowej. Poza tym to świetna zabawa. ❤️
Program szkolenia obejmuje:
✓ Materiałoznawstwo – przygotowanie roślin. Gatunki kwiatów, elementy ozdobne stosowane w bukietach i kompozycjach.
✓ Florystyka okolicznościowa — bukiety. Układnie bukietów z jednego gatunku kwiatów i bukietów mieszanych.
✓ Kompozycja w naczyniu – podstawy. Kompozycja w naczyniu na gąbce.