Sotkanie z przedstawicielami Wojska Polskiego w Medycznych Szkołach Policealnych w Kłodzku.

Spotkanie z przedstawicielami Wojska Polskiego w Medycznych Szkołach Policealnych w Kłodzku.
Por. Jacek Medyński oraz ppor. Katarzyna Golańska zaprezentowali słuchaczom program Szkoły Legii Akademickiej oraz program stypendialny Ministra Obrony Narodowej.

Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję poznać możliwości rozwoju zawodowego i edukacyjnego związane ze służbą wojskową, zasady udziału w programach oraz korzyści płynące z zaangażowania w projekty wspierane przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

Dziękujemy za wartościowe spotkanie oraz inspirującą prezentację, która przybliżyła młodzieży ścieżki rozwoju i służby na rzecz bezpieczeństwa kraju.