Sprawdź, jak do nas dojedziesz!

Sprawdź, jak do nas dojedziesz!

✓ SAMOCHÓD:

Przed budynkiem szkoły znajduje się mały parking. Proponujemy również skorzystać z miejsc postojowych przy ul. Warty 19 (AUTO KOMPLEKS -przy Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego).

✓ AUTOBUS

Busik A-Vista jedzie przez całe Kłodzko i zatrzymuje się przy ulicy Warty. Przystanek znajduje się obok szkoły i jest oznaczony jako Warty Szkoła Medyczna. W tygodniu jeździ co około 30 minut (w godzinach wczesnorannych i wieczornych tylko raz na godzinę), a w soboty co godzinę.

Uwaga! Bus zatrzymuje się obok szkoły tylko w drodze z galerii do szpitala. Startuje z przystanku przy Galerii, później na Objazdowej, przy Leclercu, na Spółdzielczej, Rodzinnej, przy Doboszu, pod Starostwem, na dworcu PKS i przy działkach na Korytowskiej. W stronę miasta należy wybrać przystanek przy ulicy Zamiejskiej, tuż obok szkoły podstawowej. Bus A-Vista nie kursuje w niedzielę!