o szkole

MEDYK...

OD DZISIAJ - TWOJA SZKOŁA

Od wielu lat prowadzimy Policealne Szkoły Medyczne w Kłodzku i Nysie.  Posiadamy pozwolenia na kształcenie od Ministerstwa Zdrowia, Kuratoriów Oświaty, Starostw Powiatowych.
Absolwenci naszej szkoły po zdaniu egzaminu zawodowego otrzymują dyplom zawodowy, suplementy do dyplomu (Europass) honorowane przez pracodawców w krajach Unii Europejskiej i certyfikat kwalifikacji zawodowej. Ponadto jesteśmy Ośrodkiem Egzaminacyjnym upoważnionym przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną do przeprowadzania państwowych egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.

NIE MUSISZ MIEĆ MATURY, ŻEBY UCZYĆ SIĘ U NAS

To co nas wyróżnia:

• Nauka bezpłatna na 10 kierunkach medycznych,
  • 0 zł wpisowego, 0 zł czesnego
  • Brak ukrytych opłat,
  • Organizujemy i opłacamy praktyki w polskich i zagranicznych placówkach medycznych,
  • Najlepszym słuchaczom wystawiamy referencje,
  • Pomagamy w zdobyciu pracy w kraju i za granicą,
  • Projekty unijne,
  • Bezpłatnie wydajemy zaświadczenia do KRUS, ZUS, MOPS oraz legitymacje szkolne,
  • Nasza kadra dydaktyczna to specjaliści w zakresie nauk medycznych, wykładowcy z wyższych szkół medycznych,
  • Dysponujemy własnymi specjalistycznymi pracowniami i laboratorium.