Dni Otwarte Medycznych Szkół Policealnych w Kłodzku już jutro!

Już jutro otwieramy dla Was drzwi Medycznych Szkół Policealnych w Kłodzku! Wstęp wolny! W tym roku przygotowaliśmy mnóstwo warsztatów i niespodzianek! 🌟
✅ W piątek, 5 kwietnia w godz. 9:00-14:00 zapraszamy Was na „Ranczo Medyka” z prawdziwymi kucykami ze Stajni Hillmac. Wpadajcie razem z rodziną!
✅ W sobotę, 6 kwietnia w godz. 9;00-14:00 czeka na Was czekoladowa uczta chocolate_bar podczas warsztatów kulinarnych „Z czekoladą mi do twarzy”.
▶️ Po raz pierwszy zaprezentujemy także symulator odczuć osób starszych. Będzie można go przymierzyć i doświadczyć tym samym fizycznych ograniczeń, z jakimi borykają się niektórzy seniorzy.
Cały program naszych Dni Otwartych znajdziecie na naszej stronie internetowej.
Uwaga! Gościom Dni Otwartych udostępniamy parking przy budynku szkoły, jednak ilość miejsc jest mocno ograniczona! Zachęcamy do pozostawienia auta przy Autokompleksie WORD na ul. Warty 19.
Do zobaczenia!