Wizyta studentów II roku Fizjoterapii z Wyższa Szkoła Medyczna w Kłodzku
W Medycznych Szkołach Policealnych w Kłodzku mieliśmy przyjemność gościć studentów II roku Fizjoterapii z Wyższa Szkoła Medyczna w Kłodzku z którymi wspólnie przeprowadziliśmy zajęcia z zakresu terapii zajęciowej. To była doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz współpracy między naszymi Słuchaczami a studentami fizjoterapii. Zajęcia, prowadzone przez Panią Magdalenę Kliś i …
