Medyczne Szkoły Policealne na festiwalu Na Zdrowie w Polanicy-Zdroju

W sobotę, 27 maja mieliśmy przyjemność zaprezentować Medyczne Szkoły Policealne na festiwalu Na Zdrowie w Polanicy-Zdroju.
Na naszym stoisku działała mobilna poradnia przyszłych higienistek stomatologicznych. Pod czujnym okiem Wykładowczyni kierunku Pani Krystyny Wadyl-Łoś Słuchaczki opowiadały o prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej.

Ogromną popularnością cieszyły się warsztaty artystyczne dla całych rodzin.
Słuchacze kierunku “Terapeuta zajęciowy” za pomocą farb i kredek do malowania twarzy, zmieniali najmłodszych gości w jednorożce, księżniczki i superbohaterów! Wykładowczyni kierunku Pani Magdalena Kliś, podczas eksperckich porad na głównej scenie festiwalu, opowiedziała natomiast, jak być kreatywnym rodzicem, korzystając z różnych technik terapii zajęciowej w wychowaniu dziecka.

Dziękujemy naszym Słuchaczom oraz Pani Krystynie i Pani Magdalenie za pomoc w organizacji tego dobrego przedsięwzięcia!
Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia z wydarzenia.